Teslimat bilgisiVermiş Olduğunuz siparişler stoklarımızda mevcutsa  aynı gün içerisinde

eğer stoklarımızda tükenmiş isede 2 iş günü içerisinde kargo yapılmaktadır.

KARGO ÜCRETİ

Kargo ücretsiz olup Ptt kargoyla yollanmaktadır. Geri İade ve Değişimlerde Kargo Müşteriye Aittir                                    

ÜRÜN İADE

 www.modakosesi.com üyelerine  "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için www.modakosesi.com  15 güne çıkartıyor.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.      -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Ptt kargo  ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Kapıda ödeme : Lütfen ürününüzü teslim alınca kapıda ödeme yapınız. 

                                                                         

Moda Köşesi